Kompleksowa obsługa rolnictwa

FAST-CHEM Stanisław Fabrowski
ul. Kryłowska 10, 22-530 Mircze

Telefon: 84 651-92-16
Fax: 84 651-03-09
E-mail: biuro@fast-chem.pl

Informacje ogólne:

Firma FAST-CHEM jest firmą prywatną i istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Naszym celem jest kompleksowa obsługa rolnictwa w zakresie zaopatrzenia gospodarstw rolnych w środki do produkcji rolnej, a następnie skup płodów rolnych i ich sprzedaż, których znaczna część trafia na rynki krajów Europy Zachodniej i Wschodniej.


Wiedza:

Nasi agronomowie posiadają długoletnie doświadczenie agrotechniczne, uczestniczą w aktualnych szkoleniach, ponadto naszą wiedzę opieramy o najnowsze publikacje i opracowania zarówno Centralnej Biblioteki Rolniczej CBR, jak i innych instytucji rządowych i pozarządowych związanych z sektorem rolniczym.

Misja firmy:

Koncentrując się na potrzebach naszych Klientów i w oparciu o nie tworzymy naszą ofertę. Bazując na tej właśnie ideologii wkładamy wiele wysiłku, aby poziom satysfakcji Kontrahentów firmy FAST-CHEM był jak najwyższy.

Wyróżnienia i certyfikaty:

GAZELE BIZNESU:

Gazela biznesu 2006Gazel Biznesu 2007W 2006 roku firma została zakwalifikowana do grona najdynamiczniej rozwijających się firm i dołączyła do Elitarnego Klubu Gazel Biznes, natomiast w latach kolejnych firma FAST-CHEM dzięki ciężkiej pracy całego zespołu pracowników potwierdza swoje członkostwo - plasując się w ścisłej czołówce w regionie. 

 
 
ZŁOTA SETKA LUBELSZCZYZNY:

Fast-Chem wysoko wśród najlepszych - Złota Setka 2007.W 2008 roku firma Fast-Chem uplasowała się bardzo wysoko w XII rankingu (oraz innych pod rankingach) organizowanym przez Dziennik Wschodni (pod patronatem honorowym Wojewody Lubelskiego oraz Business Centre Club) najlepszych firm Lubelszczyzny.


PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2010:

4 grudnia 2010 Kapituła Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play", Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym w XI edycji programu przyznali naszej firmie tytuł i certyfikat:
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Liczba odwiedzin:
© 2018 Net Partners