well-designed high quality rolex daytona 40mm 116598rbow mens black dial one is the most eye-catching.best fake panerai luminor chrono review search for pattern stack within the fashionable layout. Oferty pracy
Kompleksowa Obsługa Rolnictwa

Fast-Chem
firma z tradycją

Wieloletnie doświadczenie, na rynku od 1991 roku.

Oferty pracy
2016-02-19 09:30:40
Przedstawiciel handlowy - powiat tomaszów lubelski.

Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Zadania:

- budowanie partnerskich relacji oraz profesjonalna obsługa aktualnych oraz nowych klientów,

- fachowe doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin,

- zawieranie kontraktów skupowych,

- praca na terenie powiatu: tomaszowa lubelskiego.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie rolnicze, mile widziane wyższe rolnicze,

- znajomość rynku lokalnego,

- skuteczność w działaniach handlowych, orientacja na klienta,

- umiejętność organizacji pracy własnej,

- komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność w działaniu,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,

- praca w ambitnym zespole,

- możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej w branży rolniczej w Polsce.

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres na adres firmy lub mailowo:

z dopiskiem w tytule "Przedstawiciel handlowy"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)"