christian dior 733670 1 aaa quality sunglasses from us are very popular.the features of sophisicated watchmaking in future: character,reliability, full-service, fantastic craftsmanship and technology are been implemented in who makes the best rolex milgauss fake vs real. Promocje
Kompleksowa Obsługa Rolnictwa

Promocje

Promocje
01.02.2018
Yamato Ma To! - PROMOCJA 20+1!

YAMATO-PROMO PROMOCJA 20+1!

Kup 20 litrów YAMATO 303 SE, a otrzymasz dodatkowo 1 litr YAMATO 303 SE za 1 zł netto.

Dodatkowy produkt wydawany jest bezpośrednio przy zakupie, nie musisz się nigdzie rejestrować, ani niczego wypełniać.

Promocja trwa od 2 stycznia do 30 września 2018 roku i obejmuje zakupy Yamato 303 SE dla wszystkich upraw rolniczych i sadowniczych.

Promocja dotyczy zakupu opakowań: 1, 5 lub 20 litrów.

Teraz ponad 100 zastosowań!

01.02.2018
Pak Totalna Ochrona – skuteczna ochrona rzepaku!

Pak-promo-min

Pak Totalna Ochrona – skuteczna ochrona rzepaku!

Na sezon 2018 Sumi Agro Poland wprowadza do sprzedaży zestaw handlowy – Pak Totalna Ochrona – przeznaczony do kompleksowej ochrony insektycydowej rzepaku ozimego.

W skład paku wchodzi:

  • 2 × 1 kg Inazuma 130 WG
  • 2 × 0,6 kg Mospilan 20 SP

Do produktów dołączane jest gratis żółte naczynie chwytne.

Zestaw przeznaczony jest do ochrony 10 ha rzepaku.

Pak Totalna Ochrona dostępny jest w szerokiej dystrybucji w całym kraju, w atrakcyjnej cenie. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Stosowanie:

ochrona-rzepaku

Aby osiągnąć najwyższą skuteczność i plonowanie zalecamy stosowanie produktów zgodnie z wytycznymi programu Totalna Ochrona:

  • Insektycyd Inazuma 130 WG stosujemy przed kwitnieniem rzepaku, do zwalczania chowaczy łodygowych (chowacza brukwiaczka i chowacza czterozębnego) oraz pierwszych nalotów słodyszka.
  • Insektycyd Mospilan 20 SP stosujemy w trakcie kwitnienia i po kwitnieniu rzepaku, do zwalczania słodyszka rzepakowego i szkodników łuszczynowych.
13.08.2015
Topowe nasiona już dostępne!

Wspólnie z firmą TOP FARMS przygotowaliśmy dla Was szereg topowych nasion dostępnych na polskim rynku, zapraszamy do zapoznania się z katalogiem dostępnych odmian.

26.07.2014
Promocja na nawozy azotowe.

Ogłaszamy promocje cenowe na nawozy azotowe.

Więcej informacji w naszym punkcie handlowym.

Zapraszamy!!!

13.06.2014
Nawóz NPK 8-19-29+3 % S w konkurencyjnej cenie.

Posiadamy w naszej ofercie Nawóz NPK 8-19-29+3 % S w konkurencyjnej cenie, dla naszych stałych klientów z możliwością rozliczenia rzepakiem lub zbożem.

Nawóz NPK 8-19-29+3 % S może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Zaleca się stosować na gleby o zbliżonej zasobności w fosfor i potas, w warunkach prawidłowego nawożenia organicznego. Najwyższą efektywność uzyskuje się stosując nawóz przedsiewnie, mieszając z glebą na głębokość 10-15 cm. Nawóz ten można stosować także wczesną wiosną, pogłównie na rośliny ozime. Uprawy wieloletnie nawozić wiosną. Nawóz, można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

Nawóz występuje w wysokiej jakości jednej granuli (nie jest to blending) i jest pakowany zarówno w BigBagi jak i małe worki.

Zapraszamy!!!

tanie Duży Jednorazowe E-papierosy