Kompleksowa Obsługa Rolnictwa

Aktualności

Aktualności
28.06.2010
Piknik rodzinny

Dnia 26 czerwca 2010 w naszej firmie odbył się piknik rodzinny. Oprócz zaproszonych gości na imprezę przybyło wielu okolicznych rolników. Spotkanie rozpoczęło się od części oficjalnej w sali konferencyjnej, podczas której prezentacje swoich nowości przedstawiły firmy Nitrogen Polska - producent węgierskich nawozów azotowych oraz CALIO - ekologiczne nawozy w formie dolistnej.

Wielu producentów rolnych podzieliło się swoimi doświadczeniami w stosowaniu Calio. Między innymi Pan Marek Adamczuk producent buraków cukrowych i fasoli, stosował Calio na swoje uprawy. Z wielkim zadowoleniem stwierdził, że zauważył wyraźną poprawę w jakości upraw, zwiększeniu wzrostu, ruszeniu wegetacji, poprawy kondycji buraków i fasoli. Opryski stosował już 2 razy i za każdym razem był bardzo zadowolony z efektu działania Calio.

Po części oficjalnej uczestnicy spotkania mieli zapewnione moc atrakcji i mocnych podnoszących znacząco poziom adrenaliny wrażeń. Odbyły się pokazy pirotechniczne, ponadto można było m.in. zjeżdżać na linach, jeździć na quadach, strzelać z Paintballu. Całości imprezy towarzyszyła muzyka prowadzona przez prezentera, a goście mogli posilać się pysznymi daniami z grilla.

29.03.2010
Gazele Biznesu 2010

Fast-Chem wysoko w rankingu Gazele Biznesu 2010

Mamy przyjemność poinformować, że 9 marca 2010 otrzymaliśmy kolejny certyfikat Gazela Biznesu - w którym dzięki naszym klientom i owocnej pracy całego zespołu zajeliśmy wysokie miejsce w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.